On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Při finále vystoupí i Robert N

Příští rok třicetiletý Robert N. pochází z valašského Rožnova pod Radhoštěm. Živí se jako zpěvák, herec, model a mohli jste jej vidět v mnoha televizních pořadech a reklamách. V roce 2002 začal v Praze s modelingem a módním focením a poté přešel postupně na sólový zpěv. V roce 2004 mu vyšlo album s názvem Ty jsi nejlepší.

V roce 2005 vytvořili spolu s Nicol Lenertovou a Leošem Petrů formaci s názvem NewTrio a vydali CD a DVD To se oslaví.

Začátkem roku 2006 začal Robert spolupracovat s namibijskou modelkou a zpěvačkou Nancy a vytvořili tak úspěšný mezinárodní projekt Nancy a Robert. Své písně zpívají v jazyce česko-anglicko-oshiwambo. Jde v nich cítit hodně afrických rytmů, ale zároveň je však zachován moderní taneční styl.

Robertovy písně vyšly doposud na více jak padesáti výběrových kompilacích a při své tvorbě spolupracuje s mnoha osobnostmi českého šoubyznysu. Proto plánuje na konec roku 2007 vydání speciální kompilace pouze jen s duety. V červnu 2007 vyšlo album The Best of Robert N., které shrnuje jeho dosavadní pětileté působení a kromě tří novinek obsahuje dalších dvacet vybraných nejlepších písniček za toto období.

Roberte jaké máte zkušenosti s hodnocením ženské krásy a postoj k soutěžím typu miss?
Já si obecně takovýchto akcí velice cením, protože jako skoro každý muž se velmi rád podívám na krásné ženy a jsem rád, když se můžu jakkoli na takovýchto počinech účastnit. Je to samozřejmě také pozitivní i pro samotná děvčata, protože poznají co v sobě dokáží prosadit a se sebou udělat. Mohou být i vzorem pro ostatní ženy a pomoci jim ukázat jak na sobě pracovat. V neposlední řadě to může také pomoci otevřít dveře do světa modelingu a šoubyznysu.

Účastnil jsem se již několika soutěží miss a to buď jako divák, zpěvák i porotce, takže už mám určitou představu jak to funguje a musím říct, že ač může vždy vyhrát jen jedna dívka, tak to že se dokázaly přihlásit a zkusit to, dělá vítězky ze všech.

Ze zkušenosti porotce můžu potvrdit, že je to opravdu neuvěřitelně těžké vybrat tu pravou, protože tu opravdovou vítězku nedělá jen hezká tvářička, ale i srdce a duše a to se jen tak lehce poznat nedá.

Proto říkám, že není důležité vyhrát za každou cenu, ale zachovat si svou tvář, hrdost a srdce.

Více informací najdete na webových stránkách zpěvákawww.robertn.info.


| Autor: | Vydáno dne 28. 08. 2007 | 3899 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.