On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 65 nalezených)

Co se stalo...

Přibyl další člen poroty - Petr Vondráček

Porota finálového večera Miss Kutnohorska 2007 se rozrůstá. Po Janu Krausovi a Kateřině Hamrové bude dvanáct finalistek 19. října v Tylově divadle v Kutné Hoře hodnotit i hudebník, herec a moderátor Petr Vondráček.

| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 09. 08. 2007 | 4187 přečtení
Co se stalo...

Finalistky bude hodnotit hvězdná porota

Výběr vítězky soutěže Miss Kutnohoska 2007 bude v těch nejlepších rukou. Účast v porotě totiž přislíbil herec a moderátor Jan Kraus a jeho partnerka z pořadu v rozhlasové stanici Frenkvence 1 Kateřina Hamrová.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 07. 08. 2007 | 4176 přečtení
Co se stalo...

Vyjádřete se k letošním finalistkám!

Soutěž Miss Kutnohorska 2007 se letos dočkala novinky: Internetového hlasování. To se sice nezapočítává do SMS hlasování o titul Miss sympatie, ovšem i tak může naznačit, jakou která dívka bude mít podporu u fanoušků.

| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 31. 07. 2007 | 5828 přečtení
Co se stalo...

Nafotily portrét a poskytly rozhovor

Finalistky Miss Kutnohorska 2007 mají za sebou první focení. Blanka Pavelková ze Studia Hebe a kadeřnice Martina Šafaříková všech dvanáct dívek připravily a doladily pro oficiální portrét pro soutěž.

| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 24. 07. 2007 | 5627 přečtení
Co se stalo...

Ve finále bude palce držet Tereze Pirklové

Čáslav - Štěstí v soutěži Miss junior vloni pokoušela Miss sypatie Kutnohorska 2005 Iva Semerádová, která se probojovala až do semifinálové čtyřicítky dívek. Podobný osud potkal i Miss sympatie Kutnohorska 2006 Kristýnu Johanovou. Ta také zůstala těsně před branami patnáctičlenného finále.

| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 24. 07. 2007 | 4804 přečtení

Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.